طراحی با سنگ کوبیک

سنگ ها یکی از پراستفاده ترین ابزار ساخت و ساز، برای بشر می باشند. در اینجا به معرفی طراحی با سنگ کوبیک می پردازیم. از گذشته تا به امروز انسان ابزار و لوازم زیادی را به کمک دستگاه های سنگ ها ساخته است. استفاده زیاد از سنگ ها باعث شده است که تنوع در این کار زیاد شود و افراد از سنگ های مختلفی برای این کار استفاده کنند.

برای خرید سنگ رودخانه ای با ما در تماس باشید.

هر کدام از این سنگ ها در طراحی با سنگ کوبیک در قسمت های مختلفی از ساختمان و صنعت های دیگر کاربرد دارند. بطور مثال سنگ های مرمر برای سنگ نمای خانه ها و مجسمه سازی، سنگ های ساخت دست بشر، مانند انواع بلوک، برای ساخت دیوار های خانه و سنگ های لاشه مانند سنگ کوبیک برای ساخت کف حیاط، پیاده رو و… مورد استفاده قرار میگیرند. سنگ کوبیک یکی از پرکاربرد ترین سنگ ها در ساختمان سازی و کف سازی می باشد. 

برای خرید سنگ مالون کف حیاط با ما در تماس باشید.

به همین دلیل پیمانکاری نادری که یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های پیمانکاری ساختمان می باشد، قصد دارد تا شما را با سنگ کوبیک و طراحی با سنگ کوبیک ، پیمانکاری سنگ کوبیک و هزینه های پیمانکاری آن آشنا سازد. اگر قصد استفاده از سنگ کوبیک را دارید، لطفا تا انتهای این مطالب همراه ما باشید. 

طراحی با سنگ کوبیک

سنگ کوبیک یکی از سنگ های پرکاربرد در محوطه سازی و کف سازی می باشد. این سنگ ها دارای مدل های مختلفی می باشند. معروف ترین مدل های سنگ کوبیک، مدل مکعبی می باشد. این سنگ از جنس گرانیت می باشد. این سنگ ها پس از آنکه بصورت مستقیم از معدن استخراج می شوند، به کارگاه های ساخت سنگ کوبیک رفته و پس از انجام فعالیت های مورد نظر برروی آن ها، سنگ کوبیک به شکل مربع های کوچک در می‌آید. از سنگ کوبیک برای ساخت کف در داخل ساختمان و یا حیاط، استفاده می شود. در ادامه به بررسی طراحی های قابل اجرا با سنگ کوبیک، خواهیم پرداخت.

برای خرید انواع سنگ مالون نما با ما در تماس باشید.

طراحی کف پوش:

مورد اول از طراحی با سنگ کوبیک طراحی کف پوش می باشد. یکی از بیشترین طراحی هایی که با سنگ کوبیک انجام می شود، طراحی کف پوش است. کف پوش یکی از قسمت های ساختمانی می باشد که همواره در مسیر تردد افراد قرار میگیرد، از این رو باید از دوام و استحکام لازم برخوردار باشد تا به مرور زمان سائیده نشده و آسیب نبیند. طراحی کف پوش با سنگ کوبیک باید به کونه ای باشد که بین آن فضای خالی وجود نداشته باشد و سطحی تقریبا صاف داشته باشد تا هنگام حرکت برروی آن، فرد دچار آسیب دیدگی نشود.

در صورت تمایل برای محوطه سازی با سنگ های طبیعی با ما تماس بگیرید.

طراحی کف پیاده رو:

مورد دوم از طراحی با سنگ کوبیک طراحی کف پیاده رو می باشد. برخی از شهرداری ها، برای زیبا سازی شهر خود، از ایده های خلاقانه ای استفاده می کنند. بعنوان مثال ساخت آبنما، نورپردازی و…. یکی از مهمترین کار هایی که می توان برای زیبا سازی و راحتی پیاده روی شهروندان از آن استفاده کرد، سنگ کوبیک می باشد. این سنگ به دیلیل کفیت بالا و طول عمر مفیدی که دارد، می تواند بهترین سنگ برای طراحی پیاده رو در شهر ها باشد.

برای دریافت قیمت برای پیمانکاری سنگ لاشه کف باغ با ما تماس بگیرید.

طراحی حیاط و کف استخر ویلاها:

مورد سوم از طراحی با سنگ کوبیک طراحی حیاط و کف استخر ویلا می باشد. یکی دیگر از موارد طراحی با سنگ کوبیک، برای کف حیاط و استخر می باشد. از این سنگ در زیباسازی کف حیاط و استخر استفاده می شود. برخی از این سنگ ها، رنگ های مختلفی دارند. این تفاوت رنگ موجب می شود که بتوان با آن اشکال زیبا و هندسی جدیدی بوجود آورد. بسیاری از پیمانکاران اقدام به طراحی حیاط با این سنگ می نمایند. 

برای اطلاع از معادن سنگ لاشه ایران روی لینک این مطلب کلیک کنید.

پیمانکاری سنگ کوبیک

پیمانکاری سنگ کوبیک یکی از سخت ترین کارها می باشد. زیرا تهیه، حمل و نقل و نصب این سنگ ها، بسیار تخصصی می باشد. پیمانکاری سنگ کوبیک برای ساختمان توسط تعداد معدودی از پیمانکاران ساختمان انجام می شود. پیمانکاری نادری یکی از معروف ترین شرکت های کار با سنگ کوبیک می باشد. این شرکت از بهترین سنگ های کوبیک استفاده می کند که موجب می شود کیفیت کار این شرکت بالاتر از سایر پیمانکاری های سنگ کوبیک باشد. شما می توانید برای بستن قرارداد برای پیمانکاری سنگ کوبیک، به شرکت پیمانکاری نادری مراجعه کنید.

طراحی با سنگ کوبیک

پیمانکار سنگ کوبیک

پیمانکار سنگ کوبیک باید بسیار با تجربه باشد و همچنین از تعهد کاری بالایی برخوردار باشد. اگر پیمانکار سنگ کوبیک که با آن قرارداد منعقد می کنید از تجربه و تعهد کاری بالایی برخوردار نباشد،  موجب می شود که کار با کیفیت بالا و در زمان مشخص انجام نشود و شما ضرر کنید. حتما در زمان انعقاد قرارداد با پیمانکار سنگ کوبیک، زمان پایان کار را مشخص کنید تا درثورت بدقولی پیمانکار، بتوانید خسارت دریافت کنید. 

برای دریافت مشاوره و قیمت در مورد محوطه سازی ویلا با سنگ لاشه با ما تماس بگیرید.

هزینه پیمانکاری سنگ کوبیک

انجام پروژه های سنگ کوبیک توسط شرکت پیمانکاری بسیار مقرون به صرفه می باشد. هزینه پیمانکاری سنگ کوبیک با سختی های انجام آن، متناسب است. هر شرکت پیمانکاری متناسب با کیفیت کار خود و کیفیت سنگ کوبیک، هزینه های مختلفی را در نظر می گیرد. البته برخی از شرکت ها هستند که هزینه های پیمانکاری سنگ کوبیک را بسیار بالا حساب می کنند.

برای پیمانکاری سنگ لاشه پله با ما در تماس باشید.

برای اینکه گرفتار همچین پیمانکاری هایی نشوید، می توانید به سایت پیمانکاری نادری مراجعه کرده و با مشورت مشاوران اجرایی سنگ کوبیک، از هزینه های پیمانکاری این سنگ باخبر شوید.

برای دریافت مشاوره پیمانکاری سنگ لاشه برای فونداسیون با ما تماس بگیرید.

قیمت پیمانکاری با سنگ کوبیک

قیمت پیمانکاری با سنگ کوبیک نسبت به سنگ های لاشه‌ی دیگر بسیار به صرفه تر است. این سنگ زیبایی خاصی دارد و می توان به وسیله ی آن، انواع طراحی های مختلف را انجام داد. پیچیدگی طراحی، تعداد سنگ های مورد استفاده و کیفیت سنگ، تاثیر زیادی بر قیمت پیمانکاری با سنگ کوبیک دارد. هرچه پیمانکار با سنگ کوبیک طرح های پیچیده تری ایجاد کند، قیمت پیمانکاری با سنگ کوبیک نیز بیشتر می شود. شما می توانید با تعداد زیادی از این سنگ ها، زیبایی منحصر به فردی به حیاط ویلای خود دهید. 

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه قرمز با ما در تماس باشید.

سنگ کوبیک می تواند بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد، به شرطی که پیمانکاری که پروژه های مختلف را اجرا می کند، از تجربه و تخصص بالایی برخوردار باشد. بی نظمی و عدم تقارن در کف پوش هایی که به وسیله سنگ کوبیک اجرا می شود، باعث زشت شدن کار می گردد. به همین دلیل باید پیمانکار با کیفیت و معتبر را برای این کار استخدام کنید‌. شما می توانید پس از مراجعه به سایت پیمانکاری نادری، انواع پروژه های سنگ فرش خود را به این شرکت بسپارید. 

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *