محوطه سازی با سنگ لاشه

 

محوطه باغ یا ویلایی همیشه فضایی برای رهایی از افکار منفی و رسیدن به آرامش است. با حضور در این فضا می توان برای ساعاتی دور از محیط بسته و سرپوشیده در هوایی آزاد و لطیف به استراحت پرداخت، مشغول تفکر شد و یا شروع به خواندن کتاب و گوش سپردن به موسیقی دل انگیز پرندگان و قورباغه های درختی شد.

اما سپری کردن در محوطه ویلا و باغ  رقم زدن اوقاتی شاد و انرژی بخش مستلزم این است که فضای محوطه به شکلی زیبا طراحی و دکوراسیون شده باشد. در واقع هر چه این فضا رنگ و بوی طبیعی تری داشته باشد می تواند آرامش بیشتری را به آدمی انتقال دهد.

برای دریافت مشاوره و قیمت در مورد محوطه سازی با سنگ رودخانه ای با ما تماس بگیرید.

اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه

به همین دلیل است که در محوطه سازی از عناصر طبیعی برآمده از دل کوهستان و جنگل استفاده می شود. محوطه سازی با سنگ لاشه می تواند چشم انداز بسیار زیبایی در فضا رقم بزند. چشم اندازی که بی شک می تواند با طبیعت واقعی و بکر رقابت کند. استفاده از سنگ لاشه در محوطه سازی می تواند جلوه ای ناب و نچرال به محیط بدهد. سنگ های لاشه در گوشه گوشه از محوطه قابل استفاده هستند.

در محوطه سازی با سنگ لاشه می توان از این سنگ ها به عنوان کفپوش باغ یا ویلا استفاده کرد. کفپوش سنگ لاشه آدمی را به یاد کوچه باغ های دلنشین در دهکده های سرسبز شمالی می اندازد. استفاده از کفپوش سنگ لاشه نه تنها صرفه اقتصادی دارد بلکه فضای صمیمانه تری را در محوطه رقم خواهد زد. ان سنگ ها دارای سطحی ناصاف با برجستگی های طبیعی و ناهموار هستند که نمادی از بکر بودن طبیعت را با خود به همراه دارند.

برای دریافت مشاوره در مورد محوطه سازی با سنگ کوهی با ما تماس بگیرید.

سنگ های لاشه اغلب دارای اشکال هندسی نامتقارن و نامنظم هستند هر چند که گوشه های این سنگ ها برای ایجاد جلوه زیباتر ساب داده می شود با این حال سنگ های لاشه را با چکش و دستگاه فرز برش می دهند و به قطعات کوچکتر اما غیر هم شکل تقسیم می کنند. این سنگ ها دارای ترکیب رنگی فوق العاده متنوعی هستند که نشان از تنوع عناصر و کانی های موجود در ساختار این سنگ ها دارد.

محوطه سازی با سنگ لاشه شامل طراحی آبگیر، آبنمای سنگی، آبشار مصنوعی، صخره های مصنوعی، استخر، آتشدان، نیمکت های سنگی و گلدان های سنگی می شود. در واقع می توان از سنگ لاشه برای انواع پروژه های محوطه سازی استفاده کرد. این سنگ ها دارای ضخامت های مختلفی هستند و قابلیت استفاده در سنگ چینی دیوار را نیز دارا هستند. بنابراین می توان از آن ها در دیوار چینی محوطه هم استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد محوطه سازی با سنگ ریزه با ما تماس بگیرید.

نکته مثبت و مهمی که در مورد محوطه سازی با سنگ لاشه وجود دارد این است که استفاده از این سنگ ها منجر به دوام و پایداری هر چه بیشتر سازه خواهد شد. از طرفی هزینه نگهداری و تعمیرات محوطه به شدت کاهش پیدا خواهد کرد چرا که اساسا سنگ لاشه سنگی بسیار مقاوم در برابر تغییرات جوی و عواملی محیطی می باشد و در برابر برف، باد، طوفان و یخبندان و نور خورشید مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و دچار پوسیدگی، خوردگی و شکستگی نخواهد شد.

برای مشاوره در مورد محوطه سازی با سنگ مالون با ما در تماس باشید.

شما می توانید برای محوطه سازی با سنگ لاشه از نیروهای متخصص و خبره تیم پیمانکاری سنگ نادری کمک بخواهید. نیروهای خبره و کاربلد ما با استفاده از جدیدترین متدهای محوطه سازی، محوطه شما را با استفاده از سنگ لاشه زیبا خواهند کرد. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح در کنار مهارت، تخصص و ظرافت دست نیروهای ما یقینا نتیجه ای درخشان در محوطه ساختمان شما رقم خواهد زد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد محوطه سازی با سنگ با ما تماس بگیرید.

محوطه سازی با سنگ لاشه

پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه

همانطور که گفته شد پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه باید به یک تیم خبره، حرفه ای و کاربلد سپرده شود. تیم پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه به خوبی هارمونی را در محوطه ساختمان شما پیاده سازی خواهد کرد. همانطور که گفته شد سنگ لاشه دارای طرح و نقش های متنوعی می باشد. استفاده از سنگ لاشه در محوطه سازی می تواند جلوه ای بکر و خلاقانه به محوطه بدهد با این حال اگر از یک تیم واحد در پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه کمک بگیرید یقینا هارمونی بیشتری بین طراحی بخش های مختلف اجرا خواهد شد.

برای دریافت مشاوره پیمانکاری سنگ لاشه برای فوندانسیون با ما تماس بگیرید.

استفاده از سنگ لاشه برای طراحی آبشار مصنوعی، گودال آتش و سنگ چین باغچه ها، گلدان ها و مسیر راه پله ها در محوطه سازی بسیار متداول است. در بسیاری از محوطه ها شاهد طراحی آبگیر و حوض و استخر هستیم. حتی ممکن است جویبار کوچکی در محوطه در کنار آبگیر یا آبنما وجود داشته باشد که استفاده از سنگ لاشه برای طراحی آن خالی از لطف نیست. سنگ لاشه با آن پستی بلندی های طبیعی و زیبایی که در سطح خود دارد می تواند جریانی پر خروش از آب را در جویبارها به راه بیندازد.

برای مشاوره و دریافت قیمت در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای کف حیاط با ما در تماس باشید.

طراحی گودال آتش چند سالی می شود که روی بورس افتاده. گودال آتش یا همان آتشدان بخشی از محوطه است که به طراحی شومینه فضای باز اختصاص می یابد. این بخش از محوطه عمدتا در فصل های سرد سال محبوبیت بالایی دارد. استفاده از سنگ لاشه در طراحی آتشدان می تواند حال و هوای فضا را به فضای جنگل و کوهستان شباهت دهد. این سنگ ها همچنین در برابر حرارت بالای آتش مقاوم اند و دچار آسیب نخواهند شد. کیفیت ظاهری سنگ های لاشه در مواجهه با آتش دچار افت نمی شود و می توان از آن ها به عنوان یک متریال مقاوم بهره برد.

برای کسب اطلاعات در مورد پیمانکاری سنگ لاشه غرقاب با ما تماس بگیرید.

پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه نیاز به تخصص، ظرافت و دید هنری و خلاقانه دارد. بسیار مهم است که در محوطه سازی با سنگ لاشه از سنگ هایی با ضخامت مناسب، ترکیبات معدنی مطلوب و رنگ هارمونیک و زیبا استفاده شود. سنگ های لاشه دارای سایز بندی های مختلفی هستند و این موضوع به عهده تیم پیمانکاری محوطه سازی با سنگ لاشه است که با انتخاب سنگ هایی با سایز مناسب زیبایی محوطه را دوچندان کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد پیمانکاری سنگ لاشه شومینه با ما تماس بگیرید.

مجموعه پیمانکاری سنگ نادری به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فعال در محوطه سازی قادر به اجرای محوطه ساختمان شما با بهترین متریال ها می باشد. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره دقیق تری در این باره دریافت کنید.

اگر میخواهید بدانید که سنگ ورقه ای چیست و چه کاربردی دارد این مطلب را مطالعه کنید و برای مشاوره پیمانکاری سنگ ورقه ای با ما تماس بگیرید.

هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه

محوطه سازی با سنگ لاشه جزو اقتصادی ترین پروژه های ساخت و ساز می باشد. سنگ لاشه اساسا یکی از ارزان قیمت ترین سنگ های ساختمان سازی است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی بوده و می توان از آن در انواع پروژه های ساخت و ساز به ویژه محوطه سازی استفاده نمود. یقینا هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه محوطه سازی با سایر متریال های لوکس و گران قیمت خواهد بود.

اگر میخواهید بدانید سنگ رودخانه ای چیست و در مورد هزینه پیمانکاری آن اطلاع کسب کنید با ما تماس بگیرید.

هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. این هزینه با توجه به نوع سنگ لاشه و معدن آن تعیین می شود. سنگ لاشه از معادن مختلف در سراسر کشور استخراج می شود. هر کدام از معادن سنگ لاشه دارای سنگ هایی با ترکیبات معدنی و کانی های مختلف هستند.

نوع ترکیبات معدنی سنگ لاشه تعیین کننده میزان مقاومت آن در برابر عوامل جوی خواهد بود. علاوه بر این ساختار و بافت سنگ نیز تحت تاثیر معدن تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال برخی سنگ های لاشه دارای درصد تخلخل بالایی هستند و ساختار مستحکمی ندارند در حالی که برخی دیگر ساختاری نفوذ ناپذیر دارند و استحکام بیشتری را دارا هستند.

برای مشاوره و دریافت قیمت پیمانکاری سنگ لاشه پارکینگ با ما تماس بگیرید.

در نتیجه هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه به نوع سنگ لاشه و ترکیبات و ساختار آن بستگی دارد. این موضوع می تواند ترکیب رنگی سنگ لاشه را نیز تحت تاثیر قرار دهد. سنگ های لاشه دارای رنگ های مختلفی هستند. این سنگ ها می توانند در رنگ های طوسی، قهوه ای، قرمز، اخرایی، گردویی و سبز و لیمویی به کار برده شوند در حالی که برخی از آن ها دارای طرح و نقش های خاصی هستند. در نتیجه نوع ترکیب رنگی سنگ لاشه نیز در قیمت این سنگ تاثیر گذار است.

دستمزد نیروی کار برای اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه نیز نرخ متفاوتی خواهد داشت. یقینا نیروهای کار متخصص و خبره دستمزد بالایی دارند که در هزینه نهایی تاثیر گذار است.

از طرفی تعداد پروژه های محوطه سازی و نیاز پروژه ها به سنگ لاشه نیز تعیین کننده هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه است. ممکن است در محوطه ای تنها کف سازی مد نظر باشد در حالی که در محوطه ای دیگر طراحی راه پله و آتشدان در کنار طراحی آبنما و استخر مد نظر باشد. در نتجه نوع و تعداد پروژه ها تعیین کننده هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه هستند.

برای دریافت قیمت برای پیمانکاری سنگ لاشه کف باغ با ما تماس بگیرید.

حجم ملات مصرفی، سختی کار، اقلیم آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی پروژه و میزان سنگ مصرفی همگی در هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه تاثیر گذار هستند. برای اطلاع از هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه در مجموعه پیمانکاری سنگ نادری می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا از قیمت های دقیق مطلع شوید. ما با در نظر گرفتن قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه در کنار بالا بردن سطح کیفی کار سعی در جلب رضایت حداکثری شما عزیزان داشته ایم.

برای دریافت مشاوره و قیمت در مورد پیمانکاری سنگ لاشه کوهی با ما در تماس باشید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *