در خرید سنگ لاشه به چه چیزی دقت کنیم؟

خرید سنگ لاشه

برای خرید سنگ لاشه باید به نکات مهمی توجه کرد. سنگ لاشه از دسته سنگ های کاربردی است که استفاده از آن در قسمت های مختلف ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ از معادن و کوه ها استخراج می شود و دارای استقامت بالایی است. معمولا از سنگ لاشه برای کف سازی در محوطه های خیلی بزرگ مانند پارک ها و باغ ویلا و مکان های بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دریافت مشاوره در مورد قیمت و نحوه پیمانکاری سنگ لاشه چکشی با ما در تماس باشید.

این سنگ به قدری محکم است که در مقابل عوامل محیطی مانند باد و باران و برف بسیار مقاوم عمل می کند و دقیقا به همین دلیل است که از آن در فضاهای باز استفاده می شود. کسانی که اقدام به خرید این سنگ می کنند حتما به مزیت های آن آگاهی دارند.

مزایای خرید سنگ لاشه

در اینجا به شرح مختصری از این مزایا می پردازیم:

تنوع بالای رنگ در سنگ لاشه:

سنگ لاشه در رنگ های مختلف در طبیعت موجود می باشد. به قدری این تنوع زیاد است که سازندگان می تواند از آن در کنار دیگر مصالح ساختمانی به راحتی استفاده کنند. رنگ سبز سنگ لاشه یکی از انواع سنگ لاشه از نظر زیبایی و مقاومت است و شما قادرید از آن برای کف سازی و دیوارکشی به مساحت های زیاد استفاده کنید. همچنین از  این سنگ برای ساختن دیواره ها و سقف پل ها استفاده می شود زیرا بسیار مقاوم است. استفاده از رنگ قهوه ای آن در کنار رنگ سبز در محیط باغ و پارک ها جلوه ای بینظیر و جذاب به  محوطه مورد نظر شما می دهد. 

لایه لایه نبودن:

یکی دیگر از مزیت هایی که در زمان خرید سنگ لاشه باید به آن توجه کنید لایه لایه بودن آن است. زیرا لایه لایه بودن سنگ نشان از عدم مقاومت آن دارد.

برای دریافت قیمت و مشاوره پیمانکاری سنگ لاشه تزئینی با ما تماس بگیرید.

قیمت مناسب سنگ لاشه:

سنگ لاشه مزیت های فراوانی دارد ولی یکی از برترین مزیت های آن برای افراد قیمت پایین آن است، حالا ممکن است از خود بپرسید این سنگ با این همه مزایا چرا قیمتش اینقدر پایین تر از سنگ های دیگر است دلیل اصلی آن این است که اغلب سنگ لاشه بعد از اینکه از معدن یا کوه استخراج شد به کارخانه برده نمی شود و این سنگ با همان ظاهر طبیعی و دست نخورده خود مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر باعث پایین آمدن قیمت این سنگ پرطرفدار شده است. 

استحکام بالا:

استحکام زیاد سنگ لاشه از جمله علتی است که در زمان خرید آن باید به آن توجه کافی را داشته باشید. 

زیبایی سنگ لاشه:

زیبایی سنگ ها به دلیل اینکه از دل طبیعت بیرون می آیند انرژی مثبت را به ما انتقال می دهند. با دیدن سنگ لاشه با آن رنگ های زیبا در محوطه حیاط باغ و ویلای خود حس بی نظیری به شما دست خواهد داد. 

مقاومت سنگ لاشه در مقابل ضربات سنگین:

سنگ لاشه سنگی بسیار مقاوم و محکم در برابر ضربات وارد شده همچنین این سنگ ها در برابر زلزله و آسیب های دیگر مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. 

برای دریافت مشاوره و قیمت پیمانکاری سنگ لاشه پی ساختمان با ما تماس بگیرید.

استفاده از سنگ لاشه برای تزیینات دیوار:

استفاده از این سنگ با آن ظاهر نامتقارن برای استفاده در تزیینات دیوار گزینه بسیار خوبی است. جالب است بدانید از سنگ لاشه برای ساخت باربیکیو نیز استفاده می شود زیرا این سنگ در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم است و به هیچ وج دچار ترک خوردگی نمی شود.

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه قرمز با ما در تماس باشید.

مورد بسیار مهمی که وجود دارد این است که سنگ لاشه رطوبت و آب را جذب نمی کند و این یک حسن بسیار خوب آن است زیرا کسانی که به دنبال خرید سنگ لاشه هستند به این عامل بسیار اهمیت می دهند. اغلب از این سنگ در شهر های شمالی ایران و جاهایی که رطوبت هوا زیاد است استفاده می شود. سنگ لاشه به وسیله بتن و سیمان کاملا به همدیگر چسبیده و امکان جداشدگی در آن وجود ندارد. 

نکات خیلی مهم در زمان خرید سنگ لاشه

خرید نوع سنگ لاشه با توجه به بودجه: بودجه خود را با توجه به نوع سنگی که می خواهید خریداری کنید در نظر داشته باشید. 

نگهداری از سنگ لاشه:

نگهداری از این سنگ بسیار کار راحتی است شما می توانید تنها با یک جارو کردن سنگ را تمیز نگه دارید. البته نوع مالون از سنگ های لاشه به دلیل زیبای اشکال هندسی بیشتر برای کف سازی بکار برده می شود و به این نکته در زمان خرید سنگ لاشه دقت بفرمایید. 

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای با ماتماس بگیرید.

استفاده از سنگ ورقه ای:

از این مدل در قسمت هایی از پارکینگ و فضای حیاط استفاده می شود زیرا ضخامت و به طبع به دلیل ورقه ای بودن استحکام کمتری دارد.

استقامت سنگ لاشه:

در آخر به مهم ترین عامل که استحکام سنگ لاشه می باشد دقت کنید. سنگ نباید دچار شکستگی و ترک خوردگی باشد. باید سطحی صاف و صیقلی داشته باشد، از نظر ما به عنوان گروه تخصصی پیمانکاری نادری تمام این نکات در زمان خرید سنگ لاشه باید در اولویت قرار بگیرد.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *