پیمانکاری سنگ لاشه برای نما

این روزها شمار طرفداران ویلاهای روستیک در حال افزایش است. نمای ساختمان ها دچار یکنواختی شده است. استفاده از سنگ های مصنوعی و سیمان سفید چهره ای بی روح و خالی از نشاط به معماری شهرها و مناطق خوش آب و هوا بخشیده است. به همین دلیل عده زیادی از افراد در نماسازی ساختمان ها از سنگ لاشه استفاده می کنند که نمادی از نمای روستیک و کوهستانی است. این سبک از نماسازی نیاز به پیمانکاری سنگ لاشه برای نما دارد. چرا که فقط پیمانکاران حرفه ای میتوانند بهترین نوع از سنگ لاشه برای نما را برای نماسازی سازه شما انتخاب کنند.

سنگ های لاشه دارای ظاهری خشن، زمخت اما هنری و طبیعی دارند. استفاده از این سنگ ها منجر به کاهش حداکثری هزینه نماسازی می شود. علاوه بر این سازه نهایی نمایی بسیار شیک و هنری پیدا خواهد کرد که با طبیعت سرسخت کوهستان عجین شده.

سنگ های لاشه نوعی سنگ کوهستانی هستند که از معادن استخراج می شوند. این سنگ ها دارای انواع قلوه ای، مالون، ورقه ای و کوهی هستند و اصیل ترین نوع آن ها از دل آتشفشان ها استخراج شده اند. به همین دلیل رگه هایی از رنگ های دلربا و زیبا را می توان در این سنگ ها دید.

نمای سازه باید طبق اصول معماری اجرا شود. به همین دلیل نمی توان پیمانکاری سنگ لاشه برای نما را به هر پیمانکار بی تجربه ای سپرد. انتخاب نوع سنگ لاشه مناسب برای نما با توجه به رنگ، ترکیبات معدنی، اقلیم، سبک معماری و وزن سازه باید صورت پذیرد. پیمانکاران حرفه ای این نکات را در اجرای نمای سنگ لاشه برای شما رعایت خواهند کرد.

سنگ مالون نوعی سنگ لاشه می باشد اما تمام سنگ های لاشه از نوع مالون نیستند. سنگ مالون همان سنگ لاشه است با این تفاوت که سطح آن پرداخت شده و ساب خورده. بنابراین سحی صاف و هموار دارند. اما توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید نمایی بکر و طبیعی بسازید حتما از سنگ لاشه ورقه ای استفاده کنید چرا که این سنگ دارای سطحی ناهموار و خشن می باشد که یادآور جاذبه های بکر کوهستان است.

رعایت اصول استاندارد در تعیین ابعاد سنگ لاشه برای نما، زیرسازی نما قبل از اجرای سنگ لاشه، رعایت حجم مناسب ملات و رعایت ضخامت سنگ لاشه همگی از مهمترین مواردی است که در پیمانکاری سنگ لاشه برای نما باید لحاظ شوند.

در انتخاب رنگ سنگ لاشه نیز باید نگاهی هنری داشت. این سنگ ها با توجه به نوع ترکیبات معدنی و معادن مختلفی که از آن ها استخراج می شوند دارای ترکیب رنگ مختلفی هستند. بنابراین در پیمانکاری سنگ لاشه برای نما باید توجه ویژه ای به زیبایی نمای کار داشت.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای دیوار نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

پیمانکاری سنگ لاشه برای نما

پیمانکار سنگ لاشه برای نما

سنگ لاشه جزو جذاب ترین سنگ هایی است که در نمای سازه از آن استفاده می شود. حضور رگه های زیبا در سطح سنگ لاشه می تواند جلوه ای بکر و رویایی به این سنگ ها بدهد که برای نماسازی عالی است. محیط زندگی شما با استفاده از این سنگ های زیبا با طبیعت بکر عجین خواهد شد.

بسیار مهم است که پیمانکار سنگ لاشه برای نما دارای دانش و تبحر کافی برای اجرای این سنگ ها در نما باشد. سنگ های لاشه دارای ترکیبات، میزان تخلخل، ترکیب رنگی و ضخامت مختلفی هستند بنابراین باید با توجه به الزامات نماسازی از این سنگ ها استفاده شود.

نکته بسیار مهم که پیمانکار سنگ لاشه برای نما باید در نماسازی با سنگ لاشه لحاظ کند توجه به اقلیم و موقعیت جغرافیایی سازه است. اقلیم کوهستانی و سرد که اغلب اوقات سال برف و یخبندان است و اقلیم گرم و خشک که نیاز به تهویه ای عالی دارد به دو نوع سنگ مختلف لاشه نیاز دارند. میزان مقاومت دمایی سنگ لاشه و مقاومت آن در برابر خ زدگی و سرما و آفتاب زدگی و یا هوازدگی باید قبل از اجرای نما با توجه به نوع اقلیم بررسی شود.

پیمانکاری سنگ نادری به عنوان قویترین پیمانکار سنگ لاشه برای نما در ایران شما را از بابت این نگرانی ها آسوده خاطر کرده است. ما با بهره مندی از یک تیم خبره در زمینه اجرای نما تمامی نکات و الزامات نماسازی را در اجرای نمای سازه تان رعایت خواهیم کرد. بنابراین یک نمای شیک، استاندارد و البته ایمن تحویل شما خواهیم داد.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه نمای ساختمان

هزینه نماسازی همیشه یکی از هزینه های سنگین در ساخت و ساز و پروژه های عمرانی است. بنابراین استفاده از متریال مناسب می تواند این هزینه را تا حد امکان کاهش دهد. استفاده از سنگ لاشه برای کاهش هزینه ها و بالا بردن زیبایی و کیفیت نما یک انتخاب ایده آل است.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه برای نما با توجه به متراژ نما، نوع سنگ لاشه، معدن استخراج شده، ترکیب رنگی سنگ و ضخامت و وزن آن تعیین می شود. البته مواردی چون سختی کار و موقعیت جغرافیایی، حجم ملات، دستمزد نیروی کار، میزان جذب آب توسط سنگ و کیفیت آن نیز در این هزینه موثر است.

برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه برای نما می توانید با کارشناسان پیمانکاری سنگ نادری تماس حاصل نمایید.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای کف نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با ما در تماس باشید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *