پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو

پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو، کاری تخصصی است که به زیباسازی محیط بسیار کمک می کند. به کوچه باغ های شمال که سفر کنید و یا قدم بع عمارت های باستانی و باغ های دلگشا که قدم بگذارید با صحنه ای جذاب از سنگفرش های کف روبرو خواهید شد. سنگفرش هایی که دارای ظاهری خشن اما در عین حال جذاب و گیرا است. این سنگ فرش ها دارای ظاهری بسیار طبیعی هستند. سنگی که از آن در کف پیاده روها و بافت های سنتی استفاده می شود سنگ لاشه است. سنگ لاشه نوعی سنگ آتشفشانی است که به صورت ارگانیک در طبیعت یافت می شود. این سنگ ها دارای زیبایی ظاهری فوق العاده ای هستند و قدم زدن بر سطح آن ها حس و حال خوبی به انسان ها منتقل می کند.

پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو منجر به خلق ظاهری زیبا و بافتی هنری و جذاب در کف پیاده رو خواهد شد. سنگ لاشه از معادن مختلفی در ایران استخراج می شود. معادن مشهد، کاشان، یزد، سبزوار، میگون و دماوند از جمله معادنی هستند که سنگ لاشه را از آن ها استخراج می کنند. در حدود 25 درصد از معادن کل کشور شامل سنگ لاشه هستند. بنابراین می تواند تنوع بالایی را از لحاظ ترکیبات معدنی و همچنین ظاهر فیزیکی دز انواع سنگ های لاشه رویت کرد.

نکته مثبتی که در مورد استفاده از سنگ لاشه در کف پیاده رو وجود دارد سرسختی بالای این سنگ در برابر ضربه و شکستگی می باشد. هر چند که سنگ لاشه مورد استفاده برای مسیرهای پیاده و سواره متفاوت است و ضخامت گوناگونی دارد اما کفپوش پیاده روهای سنگ فرش شده با سنگ لاشه در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم اند و بعید است شاهد شکستگی در بخش های مختلف آن باشیم.

پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو می تواند همراه با ملات صورت پذیرد و یا در بین سنگ ها چمنکاری اجرا شود. این موضوع کاملا بستگی به مکان مورد نظر و اقلیم و معماری منطقه دارد.

پیمانکاری سنگ لاشه  می تواند در هر منطقه با هر نوع اقلیم جغرافیایی ورت پذیرد. بنابراین می توان از بابت اجرای آن در هر منطقه ای با هر نوع شرایط آب و هوایی آسودگی خاطر داشت.

سنگ های لاشه چکش خوار نیستند بنابراین در آوردن آن ها به اشکال منظم کار ساده ای نیست. اساسا زیبایی این سنگ ها در شکل هندسی غیر منظم آن ها می باشد. دقت داشته باشید که سطح سنگ لاشه پیاده رو نسبت به سنگ مالون دارای ناصافی هایی می باشد که فضا را طبیعی تر جلوه می دهد. بنابراین اگر قصد اجرای پیاده رو در بافت های سنتی و یا بخش های خاصی از شهر با معماری ویژه وجود داشته باشد پیمانکاری سنگ لاشه پیاده رو مناسب ترین گزینه است.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای کف نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با ما در تماس باشید.

پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو

پیمانکار سنگ لاشه برای پیاده رو

سنگ لاشه مورد استفاده برای کفپوش پیاده و دارای ضخامت کمتری نسبت به سنگ مورد استفاده در بخش های سواره رو دارد. این سنگ ها در کنار هم زیبایی جادویی به یک منطقه می دهند و پیاده روها را همچون پیاده روهای سنتی و کوچه باغ های قدیمی جلوه می دهند.

بسیار مهم است که به منظور اجرای ایمن، تمیز و شیک سنگ لاشه در کف پیاده رو از پیمانکار سنگ لاشه برای پیاده رو خدمات دریافت شود. این سنگ ها باید فاقد درز و شکستگی باشند و ضخامت مناسبی داشته باشند.

استفاده از رنگ های جذاب و هارمونیک با معماری منطقه از دیگر نکات مهمی است که پیمانکار سنگ لاشه برای پیاده رو به آن توجه ویژه دارد. از طرفی هرچه تخلخل این سنگ ها کمتر باشد دچار هوازدگی کمتری می شوند و دوام و ماندگاری آن ها بالا می رود.

پیمانکاری سنگ نادری به عنوان بهترین پیمانکار سنگ لاشه برای پیاده رو در ایران با کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای و خبره در حوزه پیمانکاری سنگ لاشه پیاده رو، صفر تا صد این خدمات را به شهرداری ها و یا بخش های خصوصی به منظور کفپوش کردن پیاده رو ارائه می دهد.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای دیوار نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو

اجرای سنگفرش لاشه برای پیاده رو یقینا هزینه کمتری نسبت به سنگ هایی مانند سرامیک و یا حتی سیمان دارد. این سنگ ها دارای جلوه ای هنری و شیک هستند و در عین اقتصادی بودن دوام و ماندگاری بالایی دارند. طبیعی بودن ساختار این سنگ ها از شکستگی آن ها جلوگیری می کند.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو با توجه به پارامترهای مختلف قابل تغییر است. از جمله این پارامترها می توان به نوع سنگ، ترکیبات معدنی سنگ، نوع معدنی که سنگ لاشه از آن استخراج شده، ضخامت سنگ ها، حجم و ضخامت ملات مورد استفاده، میزان تخلخل سنگ ها، متراژ سطح، موقعیت جغرافیایی، کیفیت سنگ ها از لحاظ دوام و پایداری و رنگ آن ها اشاره کرد.

برخی از سنگ های لاشه کمیاب ترند و ظاهر زیباتری دارند. طبیعی است که هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پیاده رو با توجه به این عوامل متغیر باشد.

برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پیاده رو می توانید با کارشناسان پیمانکاری سنگ نادری در تماس باشید تا با توجه به شرایط پروژه هزینه دقیق را دریافت کنید.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای نما نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *