پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن

پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن بخشی از سنگ کاری تزیینی کاربردی ساختمان است. سنگ های لاشه یکی از ناب ترین و طبیعی ترین سنگ های طبیعی هستند که ظاهر آن ها نمادی از طبیعت ارگانیک می باشد. این سنگ ها در واقع سنگ های آتشفشانی هستند که از معادن مختلف در سراسر ایران استخراج می شوند. تنوع در معادن استخراج سنگ لاشه تراورتن موجب شده تا این سنگ ها تنوعی بی نظیری در ترکیبات معدنی و ساختار فیزیکی داشته باشند. میزان ترکیباتی معدنی، میزان تخلخل، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت دمایی، چکش خواری و درجه سختی در این سنگ ها در کنار ترکیب رنگی که در بافت آن ها مشاهده می کنیم متفاوت است. نوعی از سنگ های لاشه مورد استفاده در پروژه های عمرانی، سنگ لاشه تراورتن می باشد.

پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن به مهارت، تبحر و تجربه بالایی نیاز دارد. سنگ لاشه تراورتن دارای تخلخل بالا بوده و قدرت چسبندگی در آن بالاست. بنابراین می توان به راحتی از آن در نماسازی استفاده کرد. استفاده از سنگ لاشه تراورتن منجر به بالا رفتن ایمنی سازه خواهد شد. با کمک گرفتن از تیم های پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن می توان اقدام به اجرای این سنگ در نماسازی، ساخت دیوار و یا محوطه سازی نمود.

سنگ لاشه تراورتن تا حدی شکننده است با این حال دارای ظاهر بسیار زیبا و شیکی می باشد. ترکیب رنگی زیبای این سنگ امکان استفاده از آن را در پروژه های مختلف عمرانی میسر نموده است.

تیم های پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن باید این موضوع را بدانند که سنگ لاشه تراورتن تا حدی آب و رطوبت را به خود جذب می کند بنابراین در مناطق به شدت مرطوب و پر بارش نباید از آن در نمای سازه استفاده شود. پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن در این مناطق عمدتا در دکوراسیون داخلی می باشد.

پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن شامل کف سازی، ساخت نما، ساخت دیوار، دکوراسیون داخلی، ساخت آبنما و استخر و همچنین ساخت شومینه می شود. بسیار مهم است که در انتخاب ابعاد و ضخامت سنگ لاشه تراورتن دقیق و اصولی عمل شود تا ایمنی و استانداردها به درستی رعایت شوند.

برای مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن

پیمانکار سنگ لاشه تراورتن

سنگ لاشه تراورتن حاصل رسوبات کف چشمه سارها می باشد. بنابراین دارای بافتی رسوبی و همراه با تخلخل است. این سنگ ها دارای ترکیب رنگی بسیار زیبایی هستند و در دسته سنگ های رودخانه ای قرار دارند. تیمی که به عنوان پیمانکار سنگ لاشه تراورتن اقدام به اجرای این سنگ در پروژه های عمرانی می نماید باید شناخت درستی در مورد بافت و ساختار این سنگ آهکی و رسوبی داشته باشد.

این سنگ در برابر شرایط جوی کمی حساس است با این حال دارای ظاهری بسیار شیک و مطلوب می باشد. سنگ لاشه تراورتن معمولا دارای قیمتی بسیار اقتصادی می باشد. اگر تیم پیمانکار سنگ لاشه تراورتن را یک تیم خبره انتخاب کرده باشید با توجه به نیازهای پروژه اقدام به اجرای بهترین سنگ لاشه تراورتن با وزن و ابعاد و ضخامت مناسب در پروژه شما خواهد نمود.

پیمانکاری سنگ نادری به عنوان قوی ترین تیم پیمانکار سنگ لاشه تراورتن در ایران صفر تا صد اجرای سنگ لاشه تراورتن را در مکان پروژه شما به عهده می گیرد. ارائه خدمات در این مجموعه همراه با ضمانت کیفیت می باشد. بنابراین از نتیجه نهایی کار بی شک رضایت حداکثری خواهید داشت.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای کف نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با ما در تماس باشید.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن

سنگ لاشه تراورتن نوعی سنگ رودخانه ای است که به صورت ورقه ای در نمای سازه ها استفاده می شود. این سنگ در پروژه های عمرانی دارای کاربرد بوده و می توان از آن به عنوان یک متریال عالی برای ساخت نمایی طبیعی و جذاب استفاده کرد. سنگ لاشه تراورتن دارای کاربردهای تزئینی می باشد. از این سنگ در نمای دیوار برای ساخت دکوراسیون داخلی، ساخت دودکش سنگی، ساخت شومینه و تزئین آبنما استفاده می شود.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن با توجه به نوع سنگ لاشه تراورتن، نوع ترکیبات، میزان نفوذ ناپذیری و مقاومت در برابر ضربه و رطوبت، میزان ملات مورد نیاز، نوع پروژه (کف سازی، نماسازی، دکوراسیون داخلی) و ظاهر و رنگ سنگ ها قابل تغییر می باشد. حجم سنگ مورد استفاده با توجه به نوع پروژه و مساحت سنگ کاری محاسبه می شود.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن با تیم تخصصی پیمانکاری سنگ نادری در تماس باشید تا از قیمت های دقیق مطلع شوید.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای دیوار نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *