پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای

پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای جزو خدمات پیمانکاری نادری است. سنگ های لاشه جزو زیباترین سنگ هایی هستند که به طور مستقیم از دل طبیعت استخراج می شوند. تنوع در عناصر معدنی و کانی هایی که در این سنگ ها وجود دارد زمینه ساز یک تنوع بی حد و حصر و بی نظیر در رنگ سنگ های لاشه شده است. سنگ های لاشه را عموما در نماسازی ساختمان ها، کفپوش پیاده رو ها و خیابان ها، بافت های سنتی و قدیمی شهرها، ساخت دیوارها و محوطه سازی باغ و پارک استفاده می کنند. این سنگ ها رنگ و بویی از طبیعت ناب را به خود به همراه دارند و استفاده شان در طراحی معماری سازه های مختلف حس و حالی از طبیعت سرسخت و خشن کوهستان را در عین زیبایی تجلی می کند.

از محبوب ترین انواع سنگ های لاشه می توان به سنگ لاشه قهوه ای اشاره کرد که ترکیبی از رنگ قهوه ای سوخته و روشن است و می تواند ترکیباتی از رنگ های اخرایی، گردویی و قرمز را نیز داشته باشد. چینش سنگ لاشه قهوه ای در کنار سنگ های لاشه زیتونی و سبز و قرمز می تواند یک ترکیب هنری فوق العاده خلق کند. البته به عهده تیم پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای است که بتوانند یک ترکیب هنری و زیبای در معماری سازه خلق کنند.

برای پیمانکاری سنگ لاشه پله با ما در تماس باشید.

پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای

سنگ لاشه قهوه ای به دلیل بهره مندی از ترکیبات آهن به این رنگ در آمده است. اغلب سنگ های اصیلی که از پوسته زمین استخراج می شوند دارای این ترکیب رنگی هستند. رنگ زیبای سنگ لاشه قهوه ای متانت و ابهت خاصی به فضاهای معماری می بخشد به همین دلیل از آن در پروژه های مخف محوطه سازی، نماسازی، دکوراسیون داخلی و ساخت کفپوش پیاده رو و آبشارهای مصنوعی استفاده می شود.

ضخامت سنگ لاشه قهوه ای و ابعاد آن باید با توجه به نوع پروژه پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای انتخاب شود. این سنگ ها در نوع ورقه ای معمولا ضخامتی بین 1 تا 5 سانتیمتر دارند. مقاومت بالا در برابر نوسانات دمایی، مقاومت در برابر فشار و ضربه، مقاومت در برابر عوامل جوی همچون برف و باران و مقاومت در برابر باران های اسیدی و آلودگی های محیطی از جمله ویژگی های مطلوب سنگ لاشه قهوه ای می باشد.

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه قرمز با ما در تماس باشید.

پیمانکار سنگ لاشه قهوه ای

سنگ لاشه قهوه ای دارای رنگی بسیار زیبا و با متانت می باشد و برای اجرا در سازه هایی که نیاز به شکوه و جلوه بیشتری دارند کاملا مناسب است. این سنگ به هیچ عنوان دارای تراش سطحی نیست و سطح ناصاف و همراه با برجستگی هایی دارد که به زیبایی هنری آن افزوده است. از این سگ در کفپوش باغ هاف کفپوش پارک ها و عمارت ها و همچنین برای ساخت دیوار و نمای سازه ها استفاده می شود. در پروژه های شهرسازی نیز شاهد استفاده از سنگ لاشه قهوه ای هستیم.

نکته مثبت در مورد سنگ لاشه قهوه ای طول عمر این سنگ است که بسیار بالاست. سنگ لاشه قهوه ای دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد و می توان از آن در شرایط سخت جوی نیز استفاده کرد.

برای اجرای سنگ لاشه قهوه ای باید از پیمانکار سنگ لاشه قهوه ای کمک بگیرید چرا که اجرای سنگ لاشه قهوه ای به دلیل زیبایی ظاهری این سنگ نیاز به ظرافت، دقت، مهارت و تجربه دارد. پیمانکاران حرفه ای می توانند از پس اجرای تمیز سنگ لاشه قهوه ای برآیند. مجموعه پیمانکاری سنگ نادی به عنوان قویترین پیمانکار سنگ لاشه قهوه ای آماده ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در این راستا به شما عزیزان می باشد.

برای اینکه بدانید سنگ مالون چیست این مطلب را مطالعه کنید و برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای

سنگ لاشه قهوه ای را نمی توان جزو سنگ های کمیاب در بین ترکیب رنگ های مختلف سنگ لاشه دانست. بنابراین می توان قیمت سنگ لاشه قهوه ای را قیمتی مناسب و اقتصادی دانست. این سنگ در ضخامت کمتر از 10 سانتیمتر به صورت متری به فروش می رسد و در پروژه هایی مانند ساخت دیوار، نماسازی، محوطه ویلا، محوطه پارک، آبشار مصنوعی، آبنما و کفپوش پیاده رو و خیابان و پله استفاده می شود. بنابراین می توان یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای را نوع پروژه و متراژ سنگ لاشه دانست.

ضخامت سنگ لاشه قهوه ای و ابعاد آن، نوع ترکیبات معدنی سنگ و نوع معدن استخراج سنگ لاشه قهوه ای همگی در این هزینه موثر اند.

از دیگر عواملی که به شما کمک می کند تا هزینه پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای را تخمین بزنید حجم ملات استفاده شده، دستمزد نیروی کار، کیفیت سنگ، سختی کار و هزینه های حمل و نقل می باشد. برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه قهوه ای می توانید با کارشناسان پیمانکاری سنگ نادری در تماس باشید.

برای دریافت مشاوره و قیمت پیمانکاری سنگ لاشه پی ساختمان با ما تماس بگیرید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *