پیمانکاری سنگ لاشه پله

پیمانکاری سنگ لاشه پله نیز از جمله کارهایی است که ما در گروه تخصصی سنگ نادری انجام میدهیم. بارها پیش آمده است که به دلیل لق بودن پله ها و یا شکستگی و ترک خوردگی آن ها افراد دچار سانحه شده اند. دلیل این موضوع عمدتا استفاده از سنگ های مصنوعی بی کیفیت و نامقاوم در برابر ضربه می باشد. برخی سنگ ها دارای ضخامت کمی هستند و به دلیل استفاده از عناصر و ترکیبات مصنوعی در آن ها در برابر عوامل جوی و محیطی دوام نمی آورند و دچار فرسایش می شوند.

این موضوع به ویژه زمانی که اجرای پله در محیط های باز شهری مد نظر است می تواند بسیار خطیر باشد. به همین دلیل است که معماران و پیمانکاران سراغ استفاده از سنگ های مقاوم تری برای ساخت پله ها می روند؛ سنگ لاشه پله همان سنگ مقاومی است که از آن حرف می زنیم.

سنگ لاشه دارای کاربردهای متنوعی می باشد. از ساخت نمای سازه ها گرفته تا ساخت محوطه و پله و کفپوش پیاده رو. سنگ لاشه پله در برابر ضربه و فشار ناشی از رفت آمد افراد مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. این سنگ ها دارای سطحی ناصاف و ناهموار هستند و به دلیل عدم لغزنده بودن سطح شان می توانند ایمنی بیشتری را در مسیر پله ها ایجاد نمایند.

برای اینکه بدانید سنگ مالون چیست این مطلب را مطالعه کنید و برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

پیمانکاری سنگ لاشه پله

انطباق دادن ظاهر راه پله های سنگی با دیوارها، کفپوش و نمای سازه های اطراف می تواند جلوه زیباتری در فضاهای شهری ایجاد کند. چنانچه معماری منطقه به سبک روستیک و کوهستانی انجام شده و از سنگ لاشه برای کفپوش و دیوارها استفاده شده است می توان برای طراحی و ساخت پله ها نیز از سنگ لاشه پله استفاده کرد. این پله ها می توانند راه پله های سا ساختمان، ویلا، باغ یا پارک باشند.

استفاده از سنگ لاشه پله می تواند موجب ایمنی هر بیشتر شود. این سنگ ها در برابر شکستگی و ترک خوردگی بسیار مقاوم هستند و در اثر وارد شدن فشار و نیروی زیاد مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. بنابراین برای مدت زمان بیشتری می توان از حفظ ظاهر و کیفیت پله ها مطمئن بود.

انتخاب نوع سنگ لاشه پله و ترکیب رنگی آن به عهده تیم پیمانکاری سنگ لاشه پله می باشد. سنگ های لاشه دارای ضخامت های مختلف، ابعاد متنوع و ترکیب رنگی های گوناگون هستند بنابراین می توان با توجه به هارمونی رنگی عناصر موجود در اطراف اقدام به طراحی پله ها نمود.

برای دریافت قیمت و مشاوره پیمانکاری سنگ لاشه تزئینی با ما تماس بگیرید.

پیمانکار سنگ لاشه پله

پله ها یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان هستند. به ویژه در محوطه باغ ها، ویلاها و عمارت های بزرگ این عنصر معماری به وفور دیده می شود. پله ها در معماری شهری نیز نقش پر رنگی دارند. کاربرد پله ها یکی کاربر اساسی است؛ تردد افراد. بنابراین باید ایمنی در آن ها حرف اول را بزند. چه بهتر که بتوان ایمنی را در کنار زیبایی ترکیب نمود و در طراحی و ساخت پله ها این دو اصل را ادغام کرد.

استفاده از سنگ لاشه پله به پیمانکاران این امکان را داده تا در طراحی گله ها ایمنی و زیبایی را تا حد زیادی رعایت کنند. سنگ های لاشه دارای ساختار طبیعی و دست نخورده ای هستند و علاوه بر زیبایی مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار از خود نشان می دهند. این سنگ ها فاقد عناصر مصنوعی می باشند و در ساختار آن ها تماما کانی ها و عناصر معدنی و طبیعی وجود دارد.

پیمانکار سنگ لاشه پله باید برای اجرای ایمن پله ها از بهترین نوع سنگ لاشه با بهترین ضخامت و ابعاد و کیفیت استفاده کند. معادن مختلفی برای استخراج سنگ لاشه در ایران وجود دارد. مقاومت در برابر هوازدگی، رطوبت، عدم تخلخل، مقاومت در برابر پوسیدگی و فشارهای محیطی از مهمترین ویژگی های سنگ لاشه پله است که مورد توجه تیم پیمانکار سنگ لاشه پله قرار دارد.

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه قرمز با ما در تماس باشید.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پله

اجرای پله ها در هر سازه ای مستلزم رعایت ایمنی است. مسیر پله ها به خودی خود مسیری خطرساز است. بنابراین باید از مصالح مناسبی برای ساخت آن استفاده شود. سنگ لاشه پله یکی از بهترین متریال های شناخته شده می باشد. اما هزینه اجرای این متریال چقدر است؟ هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پله بستگی به نوع سنگ لاشه، ضخامت و ابعاد، ترکیب رنگ، نوع ترکیبات معدنی و میزان مقاومت سنگ دارد.

عواملی چون مقاومت در برابر پوسیدگی، ترک خوردگی، شکستگی و سایش نیز در کیفیت و قیمت سنگ لاشه پله تاثیر دارد. از دیگر مواردی که هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پله را تحت تاثیر قرار می دهد می توان به میزان و حجم ملات، متراژ سنگ لاشه، وسعت پله ها، سختی کار، دستمزد نیروی کار و هزینه های حمل و نقل اشاره کرد.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه پله با پیمانکاری سنگ نادری در تماس باشید تا از قیمت های دقیق مطلع گردید.

برای دریافت مشاوره و قیمت پیمانکاری سنگ لاشه پی ساختمان با ما تماس بگیرید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *