پیمانکاری سنگ لاشه چکشی

پیمانکاری سنگ لاشه چکشی یکی از خدماتی است که گروه تخصصی پیمانکاری سنگ نادری ارائه می دهد. سنگ های لاشه دارای ظاهری نامتقارن هستند که البته این ظاهر نامتقارن زیبایی هنری آن ها ا افزون کرده است. این سنگ ها دارای گوشه های تیز هستند و معمولا به صورت چهار گوش یا شش گوش مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند که سطح سنگ های لاشه به دلیل زیبایی هنری تراشکاری نمی شوند و دارای سطحی ناهموار و ناصاف هستند اما گوشه های این سنگ ها برای ایمن و زیبایی هر چه بیشتر ظاهر کار، ساب داده می شود.

زمانی که سنگ های لاشه را استخراج میکنند این سنگ ها در قالب صفحات سنگی بزرگ استخراج می شوند که ضخامت آن ها نیز متفاوت است. بنابراین باید سنگ های بزرگ را به سنگ های کوچکتر تبدیل نمود تا قابلیت استفاده در پروژه های مختلف را داشته باشند.

برای دریافت مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه تراورتن با ما درتماس باشید.

پیمانکاری سنگ لاشه چکشی

از سنگ هایی با ضخامت 1 تا 5 سانتیمتر که به سنگ لاشه ورقه ای معروف هستند در نماسازی، محوطه سازی، ساخت استخر، شومینه، طراحی روف گاردن، کف حیاط، نمای ویلا، باربیکیو و ساخت حوض و آبگیر و حتی در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. این سنگ ها را می توان حتی در کف خیابان ها در بخش های سواره رو و پیاده رو رویت کرد. در واقع هر کجا که قرار باشد حس و حال صمیمانه ای به مخاطب القا شوند و هدف طراحی به سبک روستیک و نوستالژیک باشد از سنگ لاشه چکشی استفاده می شود.

برای مشاوره در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای پیاده رو و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

سنگ هایی که در این پروژه ها استفاده می شود دارای سایز بندی های مختلف هستند. نمی توان در اجرای یک سازه مانند نمای ویلا یا کف پیاده رو از سنگ های کوچک و بزرگ لاشه در کنار هم استفاده کرد. این سنگ ها باید حدودا در یک بازه ابعادی قرار داشته باشند. به همین دلیل آن ها را به قطعات کوچکتر تبدیل می کنند.

سنگ لاشه در دو نوع فرزکاری شده و چکشی مورد استفاده قرار می گیرد. در نوع اول تقسیم سنگ ها به قطعات کوچکتری توسط دستگاه تراش صورت می پذیرد و در نوع دوم سنگ ها را به شیوه سنتی با استفاده از چکش به قطعات کوچکتر تقسیم می کنند. به همین دلیل به آن سنگ لاشه چکشی می گویند. طبیعتا تقسیم سنگ لاشه به قطعات کوچکتر توسط دستگاه فرز با دقت بیشتری انجام می شود سنگ ها در نهایت دارای ابعاد شبیه تری به هم هستند. با این حال روش چکشی هزینه اقتصادی تری دارد و سایز سنگ ها ممکن است به اندازه روش ماشینی نزدیک به هم نباشد که البته زیبایی خاصی به سنگ ها می دهد.

پیمانکاری سنگ لاشه چکشی در پیاده روها، دیوارها، نمای ساختمان ها، تونل ها، سازه های شهری، جدول ها، بافت سنتی شهرها و ساخت آبشارهای مصنوعی بسیار انجام می شود. استفاده از سنگ لاشه چکشی می تواند ظاهر زیبایی به سازه بدهد.

پیمانکار سنگ لاشه چکشی

سنگ لاشه چکشی دارای قیمت مناسبی می باشد به همین دلیل از این نوع سنگ در کف سازی پیاده روها، خیابان ها، محوطه ویلاها و پارک ها و فضای سبز استفاده می شود. بش های نامنظم سنگ لاشه چکشی نه تنها جلوه بدی به نما نمی دهد بلکه آن را زیباتر هم می کند. سنگ لاشه چکشی می تواند دارای ترکیب رنگ های مختلفی از جمله گردویی، اخرایی، سبز، طوسی و لیمویی و قرمز باشد.

سنگ لاشه چکشی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت، گرد و خاک و عوامل محیطی می باشد به همین دلیل در سازه های شهری و کف سازی از آن استفاده می شود.

پیمانکار سنگ لاشه چکشی باید در انتخاب سنگ لاشه چکشی دقیق عمل کند. انتخاب سنگ لاشه چکشی با ضخامت، ابعاد و ترکیب رنگی مناسب می تواند جلوه یک سازه را زیباتر کند. علاوه بر این برخی پروژه ها نیاز به مقاومت بیشتری در برابر ضربه و تنش های بیرونی و عوامل محیطی دارند بنابراین به عهده پیمانکار سنگ لاشه چکشی است که از سنگ لاشه چکشی مناسب با ترکیبات معدنی استاندارد استفاده کند.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای کف نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با ما در تماس باشید.

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه چکشی

هزینه پیمانکاری سنگ لاشه چکشی می تواند متاثر از نوع پروژه باشد. پروژه های مختلفی با سنگ لاشه چکشی اجرا می شوند. از نماسازی ویلا گرفته تا سنگفرش کردن ک خیابان و ساخت آتشدان و آبگیر. نوع پروژه تعیین کننده این هزینه است.

حجم سنگ استفاده شده یا در واقع متراژ سنگ کاری نیز عاملی برای تعیین این هزینه است. هر چه مساحت سنگ کاری بیشتر شود هزینه پیمانکاری سنگ لاشه چکشی نیز بیشتر می شود. از دیگر عوامل موثر بر هزینه سنگ لاشه چکشی می توان به نوع سنگ ها، معدن سنگ ها، ابعاد و ضخامت سنگ ها، ترکیب رنگی و کمیاب بودن سنگ ها، حجم ملات مورد استفاده و اقلیم جغرافیایی و سختی کار اشاره کرد.

برای اطلاع از هزینه پیمانکاری سنگ لاشه چکشی می توانید با پیمانکاری سنگ نادی تماس حاصل نمایید تا از قیمت های دقیق مطلع شوید.

اگر در مورد پیمانکاری سنگ لاشه برای دیوار نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

Tags: No tags

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *